טווינה

מקור הטווינה הוא קדום ביותר ומוערך בן כ 2700 שנה לפני הספירה ובסיסה נעוץ בשורשיה התרבותיים של סין. הטווינה היא פיזיותרפיה סינית מסורתית, שמבוססת על הרפואה הסינית.

הטווינה כוללת מגוון רחב של טכניקות ידניות אשר פותחו ונוסו במשך אלפי שנים בכדי לגרום לשינוי בבריאות המטופל. הטיפול מתבצע ללא תרופות או מכשור רפואי, הטכניקות משלבות עבודה פיזית ואנרגטית על נקודות הריפוי הסיני. הטיפול ב-טווינה יוצר שינוי המשפר את הזרימה התקינה של תהליכי החיים בגוף ומעודד את הגוף והנפש לחזור לקו הבריאות.

זו שיטת טיפול על ידי מגע דינמי ואנרגטי, שיכול לנוע מעבודה נקודתית ממוקדת ועד לעבודה נמרצת על כל הגוף. פירוש המילה טווינה הוא:
-לתפוס. NA למשוך -TUI

לעומת הפיזיותרפיה המערבית שמאבחנת ומטפלת בעיקר בעזרת מכשירים חשמליים, הטיפול בטווינה הוא בעיקר מגע אנושי. יתרון נוסף הוא, האבחון הסיני המסורתי, אם לרפואה הקונבנציונלית אין מענה לסיבה לה הופיעו הסימפטומים, האבחון הסיני מתייחס לדברים בצורה שונה ויכול לתת אבחון ומענה.
פרט למערכת שריר שלד, בה ניתן לטפל ביעילות בשני סוגי הפיזיותרפיה, ניתן לטפל בטווינה גם במחלות פנימיות, כגון: כאבי ראש,כאבי מחזור,בעיות במערכת העיכול ועוד.

הטווינה מתמחה בעיקר בבעיות אורטופדיות כגון: כאבי גב, צוואר, כאבי כתפיים, "כתף קפואה" (הגבלה בתנועת הכתף), פריצות דיסק (בגב וצוואר), אישיאס (סיאטיקה), נימול בידיים ,דלקות פרקים, דלקות בגידים ועוד…

בזכות השימוש במגוון רחב של טכניקות עיסוי, (כולל עיסוי רקמות עמוק, עיסוי של נקודות דיקור סיניות ועוד), ועזרים כגון כוסות רוח ומוקסות ניתן לחולל בגוף שינוי ללא כל הזדקקות למכשור רפואי או לתרופות כימיות.

שיטות טיפול נוספות במרפאה »

 

לכל שאלה, לייעוץ ופרטים נוספים על הטיפולים, התקשרו לטלפון 03-6761111 או שלחו לנו הודעה באמצעות הטופס. ואנו נחזור אליכם בהקדם.

סגור לתגובות.