צמחי מרפא סיניים

שימוש בצמחים טבעיים למטרת ריפוי . זוהי תורה עתיקה בת 5000 שנה, לפיה לכל מחלה יש בטבע צמח או מספר צמחים המיועדים לרפאה.

בשנים האחרונות נעשים עשרות מחקרים, המוכיחים את השפעתם של הצמחים הסיניים על מחלות רבות. נמצאו צמחים רבים המטפלים באנמיה, מורידים רמות סוכר,לחץ דם וכולסטרול, משפרים פריון, ומצמצמים גידולים סרטניים. עיקרון מפתח ברפואה הסינית הוא התאמה אישית ומדויקת של הצמחים לכל אדם! זאת על פי אבחנה מדויקת של מצבו. כל צמח (וכל תרופה בכלל) יכולה לרפא אדם אחד ושימוש לא נכון ולא מבוקר עלול להרע עם אדם אחר! לדוגמא: אחד הצמחים המוכרים ביותר ברפואה הסינית הוא הג'ינסנג. במערב הוא נתפס כמעט כתרופת קסם לחולשה, עייפות וחוסר אנרגיה ונמכר באופן חופשי בבתי טבע.

מאידך ידועים מקרים רבים של נשים בגיל המעבר, אשר צרכו גי'נסנג ללא יעוץ מקצועי, וסבלו מגלי חום והזעות. הן הרגישו הרבה יותר גרוע תוך החרפה של כל הסימנים. ההסבר הוא בטמפרטורה ובאנרגיה החמה למדי של צמח זה. לכן רק מטפל מוסמך ובעל ניסיון יכול לדעת אם הג'ינסנג ייטיב עם אותה מטופלת או יחריף את מצבה. התאמה אישית של מרשם צמחים מאפשרת למטפל לתת תרכובת אחת, היכולה בו זמנית לתמוך ולחזק מערכות שונות בגוף.

שיטות טיפול נוספות במרפאה »

 

לכל שאלה, לייעוץ ופרטים נוספים על הטיפולים, התקשרו לטלפון 03-6761111 או שלחו לנו הודעה באמצעות הטופס. ואנו נחזור אליכם בהקדם.

סגור לתגובות.