אודות המרפאה

מרפאת "מדיק טבע" MEDIC TEVA  של ד"ר (N.D.) דניאל לומברוזו , מומחה לרפואה טבעית משלימה, הוקמה בשנת 1994 ומתמחה ברוב תחומי הרפואה הטבעית ובטיפול בבעיות אורטופדיות כרוניות כגון פריצות דיסק, כאבי גב תחתון כתוצאה ממאמץ ממושך, וכל סוגי הבעיות של הגב העליון והצוואר.

ב"במדיק טבע" MEDIC TEVA פיתחנו את שיטת Lombrozo Spinal Therapy לטיפול בבעיות עמוד השדרה. שיטת Lombrozo Spinal Therapy יעילה במיוחד במצבי פריצת דיסק, מצבי סטרס ובעיות שרירים ומפרקים כרוניות. השיטה משלבת בתוכה את עקרונות השיאצו, האקופרסורה, מניפולציות עדינות של עמוד השדרה, תרגול תנועתי בהתאם למצב המטופל ועוד. למידע נוסף על השיטה »

דניאל לומברוזו למד והתמחה בשיטות הטיפול: רפלקסולוגיה, תזונה טבעית, נטורופתיה, שיאצו, פרחי באך, ארומתרפיה, הומוטוקסיקולוגיה, אירידאולוגיה וג'ין שין. הוא מרצה ומלמד במכללות ובמסגרות פרטיות.

הגישה של המרפאה היא הגישה הנטורופתית הרואה את האדם כשלם ומטפלת בו כמכלול ולא רק בסימפטומים. נטורופתיה משמשת כרפואה משלימה לרפואה המערבית ובנוסף, מטפלת ומונעת מחלות כרוניות אשר קשורות במידה רבה לאורח החיים המערבי בעידן המודרני, כגון אסטמה, מחלות עיכול, סוכרת, לחץ דם גבוה, אלרגיות, השמנת יתר ועוד. השיטה הנטורופטית מכוונת לסייע לגופנו לרפא את עצמו, לסייע למטופל לעצב את הרגלי החיים שלו באופן המתאים לצרכיו. כגון פעילות גופנית מותאמת אישית, טכניקות הרפיה וטכניקות מגע.

במרפאה אנו מתמקדים בטיפול במקור הבעיה, מתוך מטרה להביא למצב בו המטופל לא יוטרד יותר על ידי הסימפטומים של הבעיה, ולא יזדקק לטיפולים חוזרים ונשנים בסימפטומים אלה.

המרפאה שלנו ממוקמת בבני ברק וכוללת כשבעה חדרי טיפול פרטיים.

ביקורי בית

למי שקשה פיזית להגיע למרפאה, כמו במקרים בהם התנועה מוגבלת, לאנשים מבוגרים או לאנשים המרותקים למיטה, במקרים כאלה נוכל אנחנו להגיע אליכם ולהגיש עזרה בנוחות הבית שלכם.

שיטות הטיפול:

למידע מפורט על שיטות הטיפול השונות במרפאה, לחצו כאן

צוות המטפלים:

ד"ר (n.d.) דניאל לומברוזו

דניאל לומברוזו

מומחה לרפואה טבעית משלימה, תרפיסט מוסמך ונטורופת, בעל נסיון של 26 שנים בטיפול בבעיות גב עליון, גב תחתון וצוואר.

בוגר ומוסמך מכללות בארץ ובחו"ל:

  • הקולג' הישראלי לרפואה טבעית (במחזור המלא הראשון)
  • Raworth Center, לונדון.
    Collage for sports therapy and natural medicin
  • Bernadean University, Claifornia
  • השלוחה הישראלית של The international Society of Homotoxicology

פיתח את שיטת Spinal Therapy לטיפול בבעיות עמוד השדרה, בעקבות נסיונו העשיר בטיפול באנשים הסובלים מפגיעות גב. שיטת Spinal Therapy יעילה במיוחד במצבי פריצת דיסק, מצבי סטרס ובעיות שרירים כרוניות. השיטה משלבת בתוכה את עקרונות השיאצו, האקופרסורה, מניפולציות עדינות של עמוד השדרה, תרגול תנועתי בהתאם למצב המטופל ועוד. למידע נוסף על השיטה.

למד והתמחה בשיטות הטיפול: רפלקסולוגיה, תזונה טבעית, נטורופתיה, שיאצו, פרחי באך, ארומתרפיה, הומוטוקסיקולוגיה, אירידאולוגיה וג'ין שין. מרצה ומלמד במכללות ובמסגרות פרטיות.

מטפלים נוספים

המרפאה כוללת גם צוות מומחים הכולל חמישה מטפלים מומחים בשיטות שונות.

היכן נמצאת המרפאה:

מדיק טבע

בני ברק
מגדלי בסר 3 קומה 18

רחוב מצדה 9 בני ברק
טלפון: 03-6761111

פקס: 03-6762111

ימי קבלה:
א' ב' ד' ה' בשעות: 09:00 – 18:00
לפרטים נוספים ולקביעת תור

ירושלים
ימי חמישי בשעות: 09:00 – 18:00
לפרטים נוספים ולקביעת תור

סגור לתגובות.